SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 645 ci
Çmimi :
€13,499.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Lloji :
BMW 6 Series
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
149,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
131400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 645 ci e sapo ardhur nga zvicrra pa dogan mundsi ndrrimi - viber +37745900002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
045900002
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »