SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5 1.9 TDI 6 Shpejsi Sportline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
131405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Golf 5 viti 2005 i doganuar klima tronik6 shpejsitel 044 849 529

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon LuLi
Ferizaj
044849529
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »