SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE DSG 7 ULSE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:42
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
131415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e Bardhe metalike , 5 dyer , 7 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport ,koadmant ne timon , ulset sport ,senzora parkingu ,
ulset ALCANTARA , bordkompjuter , tempomat , radio CD ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike ,
fellne . etj
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »