SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII 1.6 TDI COMFORLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:01
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
131417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonae , timonin sport , koamdant ne timon ,ulset sport ,navigacion GPS , bordkompjuter , tempomat , radio CD USB AUX ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , etj .
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »