SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5 S-Line QUATTRO
Çmimi :
€19,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Audi A5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
131427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A5 ne shitje i regrjistruar ne Kosove para 18 muaj prej Suedis.
Viti 2011 - 230,000km.
S-line mrenda edhe jashte, QUATTRO
Tip tronic, dritat automatik me diodat seris te parafundit
Ne gjendje perfekt
Hargjimet te naftes 6.5L ne rrugen e hapur, deri sa mesatare me vozitje ne qytet eshte 8.3L
2.0 tdi
8 goma me fellna 19 inch
Qka do qe doni me dit, mundeni e pyt permes telefonit.

Ka mundesi me ndrru me nai kerr deri 10,000-11,000 euro

Me kontaktoni ne viber ne rrast qe skam signal: +386 49 589 566
Informata rreth publikuesit
Edvard
Prishtinë
049589566
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »