SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW EOS 1 VIT RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Eos
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
131428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VIBER 049 182 534 .. VW EOS 2.0 FSI R-Line 4 ULESE

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Klina
049 182 534
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »