SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Citroën C5 2.2 dizell
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
131435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroën 2.2 dizell C5 viti 2001 I rigjistruar edhe 6 muaj rigjistrim ne gjendje profekte ndrim I mundshum ne kerre per 7 persona

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fahruk
Lipjan
044608230
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »