SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mazda 626 Diesel
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Lloji :
Mazda 626
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
131469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mazda 626 Diesel, viti 2002, e sapoardhur nga Zvicrra. Eshte me klim si dhe çdo gje ne gjendje te rregullt. Mund te me kontaktoni ne numrin 044 791 007.
Informata rreth publikuesit
Festim
044 159 382
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »