SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pezho 607
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 607
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
131474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet pezho 607 viti 2001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arbnor
Prishtinë
045953030
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »