SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E270 Avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
131477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ka keto ekstra
* Bi Xenon
* Telefon i integruar
* Navigacion
* Tempomat
* Senzor shiu
* Kuke elektronike
* Nxemje karrika
* Klimatronic
* Gjamat elektronik
* Magazin per CD
* Interieri lekur
* Fellne
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dy qelsa
* Drita te mjegulles
* Ulset me levizje elektronike
* 6 Shpejtsi
* Zerimi me i veqant

TEL: 049 793 443 - 044 181 736
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »