SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz C200 CDI Diesel
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2001
ID e produktit :
131481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Mercedes C Klass 200 Posedon * Viti I prodhimit 2001 *Motor Diesel 2.2 CC ne gjendje shum te mire me shpenzime te uleta * Radio CD Origjinal te Mercedesit * Airbag edhe ne karrika *Tempomat *Levizja e karrikave me rryme * Klima ne funksion * ABS * ESP * Timon Servo *Komanda ne timon *Goma te mira te veres * Multi funksional timon * Regjistrim deri ne janar te vitit 2017 me tabela RKS *Kilometra te sakta * Servisa te kryera te rregullt ne servis te Mercedesit *4 dyer *Dritaret dhe pasqyret me rryme *Xhamat color *Hallogenka *Mbyllje hapje me dirigjues nga larg *2 Qelesa origjinale *INterier shum te paster *Me nje fjale vetura eshte ne gjendje shum te mire si ne interier ashtu edhe nga pamja e jashtme. *Per informata me te hollesishme ne numrat 045216612, 044119698, apo ne viber +37745216612 dhe +37744119698

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Baris
Prizren
045 216612
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »