SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.6 automatik
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
131482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.6 benzin 2002 automatik i ardhur nga anglia i pa doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrıt
Zürich, Switzerland
045-485-619
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »