SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes B Class 200cdi-07-pronari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
131505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes B Class 2.0diesel automatik
tiptronik full extra me servise te sapokryera ne gjendje te mir teknike
Rexhistrimi i pare Kosove
shitet nga pronari
Ndrrim pranoj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
banesa
Prishtinë
044 955 735
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »