SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz sprinter
511CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,888
Motori (kubik) :
511.00
Viti :
2008
ID e produktit :
131537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz sprinter
511CDI
Koffer 
Klim 
Automatik 
Km 172888 
Me liber servisi
Pa dogan 
Gjendje Shum tmir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »