SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 1.6 hdi diesel
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
153,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
131552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
peugeot 307 1,6 hdi e ardhur nga austria dora e dyt qe e kam un regjistrimi i tret ne RKS shum e rujtne si jasht ashtu edhe mrena me tgjitha serviset e bome ne kohe siq po shihet edhe ne foto esht kerr familjar tiptop nuk ka nevoj as ni investim tvetmin me bo.
Informata rreth publikuesit
Arton
Podujevë
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »