SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Yamaha R1
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '16
Lloji :
Yamaha YZF-R1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
2001
ID e produktit :
131553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha R1

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
endrit
Gjakovë
045624103
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »