SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes- A 170 CDI
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
131555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen A-class Viti 1999 ,Vetura ka edhe 10 Muaj rexhistrim ,shume komode dhe e pastert per brenda ashtu edhe jasht , ne gjendje shume te mire teknike ,ja kam bere komplet servisin me daten 15.08.2016 veturen mundeni me qu me kontrollu ne qfardo servisi dhe do te bindeni edhe vet .
Automatik
Dizel
Informata rreth publikuesit
Riad
Vushtrri
044660479
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »