SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2 - 1987 - 1.6
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
131572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 në gjendje te rregullt
I ruajtur
3 dyer
Fellne alumin
Goma te reja
1.6
Informata rreth publikuesit
Esned
Rahovec
37744356852
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »