SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
131586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Niki
00355693333649
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »