SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2010
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
131587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti prodhimit 2010 diesel te gjitha shtypjet e servimit ne librin Audi i posedon!

*Start stop motor*
*18 inch fellnet e veres 5 muaj te perdoruna*
*Ne derivate shum i lir! 5,3 l 100km*

Per at person qe esht i interesum te blej nje vetur nga shtetet perendimore urdhno ke nje vetur 100% te sigurt per shum kilomtra te tjera...

Veturen posedoj qe dy vite, Osht shum ne gjendje te mir SI nga brenda ashtu Edhe jasht! Nese jeni te interesum vetura gjindet ne Suedi me marrveshje dhe dakord mund ta bej sjelljen e Makines ne Kosov!

Pershendetje: AlbaniPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Ferizaj
0046700725598
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »