SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1..7
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1994
ID e produktit :
131605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra 1.7 dizel ne gjendje shum te mir teknike me goma te mira te veres dhe i ruajtur mirë.Regjistrimi i skaduar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arian
044133442
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »