SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT SHES / NDRROJ LINCOLN AVIATOR 4.6 RKS 2006
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Cadillac Escalade
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
4600.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
131611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LINCOLN AVIATOR 4.6 BENZIN V8 306 PS VITI 2006
100.000 KM TE KALUARA ORIGJINALE NE GJENDJE
PREFEKTE I SERVISUAR KOMPLET TIP TOP RIGJISTRIM 1 VIT NE EMRIN TIM PERSONAL

FULL FULL OPSJONE ( SHIKO FOTOT )
FJALA E FUNDIT E LINCONIT

NDRRIM I MUNDSHEM ?

044 100 131 VIBER
Informata rreth publikuesit
SARA
Prishtinë
044100141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »