SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial 150 kubik 2008
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
131613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MONDIAL HSI 150 CC KUBIKNE GJENDJE SHUM TE MIR ME DOKUMENTA ME DOGAN TE PAGUAR ME DHEZ NQELS DHE NKAM QMIMI 280 EURO KONTAKTI 045811827VIBER +37745811827

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bardh1
Ferizaj
044 157 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »