SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ford Explorer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Lloji :
Ford Explorer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2004
ID e produktit :
131619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Explorer 4.0b manual 5+1 viti 2003 5-Ulse klima Xhamat elektrik etj etj.. Rks gjendja shum e mir model unikat amerikan.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hajdini
Fushë Kosovë
049999991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »