SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet xhipi
Çmimi :
€3,550.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
Lloji :
Nissan Terrano
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,900
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
131633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet xhipi Nissan Teranno pa dogan viti ne fund te 2003 eshte ne gjendje te mire xhipi ka klima shiber goma te reja gjysem lekur ne gjendje shume te mire per me shume na kontaktoni ne telin.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Vushtrri
049 560 222
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »