SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet skuteri
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,000
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
2006
ID e produktit :
131634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuteri 49 kubik me librez ne gjendje prefekte dhezz nqels edhe me kam

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genti
Ferizaj
045627425
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »