SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
131635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5, viti 2005 2.0 klim, guma te reja, televizora perpara dhe mbrapa, regjistrim 1 vit, ne gjendje te mir, komanda ne timon, ulset me ngrohje, fellne, Pa HipotekPostuar nëpërmjet celularit. 049588405
Informata rreth publikuesit
Drini
Prishtinë
049588405
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »