SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A4 -2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
131641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A4 2003 1.9 tdi 131 ps ne gjendje shum te mir e posaardhur nga jasht. Posedon goma te reja , karrika lekur . Pasqyret palohen vet . Te gjitha serviset e kryme me rregull etj etj.
Per me shum - 045-541-421
aanPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albion
Besianë
044947007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »