SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuterë
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
2006
ID e produktit :
131644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuter cc50 benzin ne gjendje te rregull.
Informata rreth publikuesit
Eugen
Ferizaj
045 627425
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »