SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touareg 2.5 TDI
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
ID e produktit :
131654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Touareg 2.5 TDI dizel, viti i prodhimit 2006, klimatronik, automatik, xhamat dhe pasqyret elektronike, xenon, senzor parkingu, abs, esp, bord computer, fellne, etj ... Ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje ... Per me shume na kontaktoni:

Visar
+37744754070 / viber

Mundesi ndrrimi me ndonje veture tjeter.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »