SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
151,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
ID e produktit :
131655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes benz CLK 200 i po sa ardhur nga gjermanija nr 049124234 vetem ne viberr me kontaktuPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albi
049853087
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »