SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Kadett shume i ruajtur
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '16
Lloji :
Opel Kadett
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
131656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Kadett ne gjendje shume te mire teknike.
Motori 1.8 benzine, Vetem 150,000 te kaluara
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »