SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat tdi 2001
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,010
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
131658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen pasat tdi 131 ps ne gjendje te mir teknike, posedon klim 6+1 shejtsi ka kuken ka gomat e e veres me alofelga, gomat e dimirit te reja me bandash te thjesht.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
rrahim
Prishtinë
044195571 +38649195571
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »