SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320D rks
Çmimi :
€590.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,500,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
131660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320D 2.0 2002
Informata rreth publikuesit
Altin
Podujevë
044-314-723
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »