SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL MERIVA 1.7 CDTI -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:06
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2006
ID e produktit :
131672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Meriva 1.7 Cdti, Viti I Prodhimit 2006,
Klim, Abs, Esp, Servo, Komanda Ne Timon,
2 Qelsa, Bord Kompjuter,
Me Dogan Te Paguar,
Prej Ardhja Nga Zvicrra,
Tel 044 676 670
044 551 995
Beka
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »