SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 308 1.6 HDI - 12.2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
131673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 308 1.6 Hdi, Viti 12.2010,
Klima Tronik, Komanda Ne Timon,
Abs, Esp, Servo, Tempomat, Bord Kompjuter,
2 Qelsa, Liber Te Servisit
Me Dogan Te Paguar,
Prej Ardhja Nga Zvicrra ,
Tel 044 676 670
044 551 995
Beka
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »