SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0 TDI SPORT LINE KLIMATRONIK FULL EXTRA
Çmimi :
€6,444.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
131683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN
2.0 TDI
TEMPOMAT
VITI I PRODHIMIT FUNDI 2005 SERIA 2006
KLIMATRONIK
KARRIKAT OXFIS
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
NAVIGACION CD
BORD KOMPJUTER
ABS ESP AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
4GOMAT E REJA
Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel

044149190
049844811
VIBER +38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »