SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiato Punto 1.9 JTD 2000
Çmimi :
€2,850.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '16
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
131687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Punto
Motorri 1.9 JTD
Klima AC
Xhamat Para me rrym
Fellnet 15 zoll
Servo
Abs
Regjistrim deri 10/2016
Ndrrim nuk bej..
Viber 0037744420965
Informata rreth publikuesit
Arigon
044420965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »