SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW X5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
131688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw x5 , 1 vit regjistrim rks , navigacion ,karrika lekure + nxemje ,xenon , automatik-tiptronik, etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
38649100306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »