SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C5
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '16
Lloji :
Citroen C5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
322,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
131707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura ne gjendje te rregullt 2.0 hdi i vitit 2003
me rexhistrim deri ne prill 2017
Per info kontakto viber +38649170928
Informata rreth publikuesit
Fidan
Prizren
049170928
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »