SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.6 Sedan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
133,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
131739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 benzin 1.6 viti i prodhimit 2003,vetura eshte ne gjendje te shkelqyer teknike,posedon klimen,airbag,ABS,etj.
Nr kontaktues; 044 296 587
E-mail= Sabit.Dragusha@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Bajram
Prishtinë
Prugovc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »