SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent BMW 1.8benzin shum e Mir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
131745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 1.8 benzin shum e Mir regjistrim ka Edhe dy min e gjysm vitin e ka 1992 esht shum e Mir karrikat I ka me nxemje radio original bmw per kontakt 049-552-637

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ridvan
Prishtinë
049-552-637
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »