SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Tiguan 2.0 TDI 6 Shpejci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:40
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
131747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Tiguan 2.0 TDI, I Importuar nga Gjermania.

* VW Tiguan 2.0 TDI 6 Shpejci
* Viti i prodhimit 12/2007
* KLIMA
* Auto Hold System
* Karrikat me Nxemje
* Mbyllje qendrore
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Alu Felga
* Radio CD/NAVI
* Goma te Reja
* Hallogenka
* NAVI
* Tempomat
* Airbag
* ABS
* ESP

Autosalloni YLBERI
044 773 659
045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »