SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda cb600f 2003 600cc
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2003
ID e produktit :
131770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjendje shum te mir servis tkryme...per ma.shum info viber 37744302406

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nermin
Prizren
044 302 406
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »