SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose ndrrohet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Fiat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
1991
ID e produktit :
131773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet lugê ngarkuese 4ton fiatviti prodhimit 1991 4kubik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gazi
Prishtinë
049119211
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »