SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
131780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa viti 2002. 1.2 benzin automatik tiptronik komand ne timon arbeg klim me gjitha paisjet 177mi kalume pa dugan a erdhne prej zvicrre gumat ver dimer i ka pres blers serjoz nr+37745616489 +viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Gjakovë
045616489
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »