SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Grand Skuter 2007
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
5,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2007
ID e produktit :
131800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Grand Skuter viti 2007 ne gjendje te rregullt pa probleme teknike osht 15o kubik.Mund te me kentaktoni edhe ne viber ne qdo koh +38649893103

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpend
Prishtinë
049893103
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »