SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes PASSAT 2.0 dizel, shiber, automatic DSG, alu felne 17''
Çmimi :
€8,499.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
131801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes PASSAT 2.0 dizel , nderrues automatik DSG + tiptronic, auto hold, viti 2006, navigacion modern per krejt botën, gps i tregon krejt rruget e Kosoves, shiber, Xenon + Bixenon, drita ndihmese anesore,senzor shiu, senzor i dritave te gjata ne pasqyre, senzor parkingu para + mbrapa, tempomat, klima automatic, alu felne me goma te reja 80%, gepek me qeles special shih fotot, i servisuar rregullisht dy here ne vit, i njejti pronar qe 7 vjet, i garazhuar, karrika me nxemje, 4 xhama + pasqyrat elektrike, xhamat e pasme fabrikisht me te erresuar, regjistrim edhe 8 muaj, tachografi LED, asnjëherë i aksidentuar...
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »