SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ww jeta 2010 2.0 6 shpejci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Jetta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
131805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ww jetta 2010 2.0 6 shpejci
Klimtronik navigation


Kontakti :044 153 239
044 721 341Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
044 153 239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »