SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw golf 5 plus sportline sapo ardhur nga zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:29
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
131806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5+ sportline sapo ardhur nnga zvicra 192.000 kaluara
TEMPOMAT
KLIMATRONIK FUNKISONALE
FELLNE
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
ULSE ME NXEMJE
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
Informata rreth publikuesit
arben
Ferizaj
044673380
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »